05.04.2024 godz. 17:30

Znajdź swojego książkowego bliźniaka razem z bohaterami książki „Niebo jest wszędzie”!

Wydawnictwo Moondrive w partnerstwie z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowe zaprasza na kolejne wydarzenie z serii Znajdź swojego książkowego bliźniaka tym razem, razem z bohaterami książki „Niebo jest wszędzie”

Na naszym speed meetingu będziecie mieli okazję poznać innych miłośników książek i nawiązać nowe znajomości! Może akurat uda Wam się spotkać książkową bratnią duszę?

Teraz kilka słów o samym spotkaniu:

1. Termin spotkania: 5 kwietnia, godzina: 17:30. Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy (patrz: punkt 6)

2. Miejsce spotkania: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1

3. Spotkanie ma charakter speed meetingu - uczestnicy będą podzieleni na grupę siedzącą przy stolikach oraz na grupę zmieniającą miejsce. Co 5 minut będziemy informować dzwonkiem, że czas rozmowy się skończył i należy podejść do innej osoby

4. Przygotujemy specjalne formularze, na których znajdują się pytania ogólno-książkowe, które pomogą odszukać Waszego książkowego bliźniaka!

5. Na miejscu znajdziecie napoje i mini przekąski nawiązujące do książek + niespodzianki!

6. UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Przewidujemy 50 miejsc*. Zapisy odbywają się poprzez wiadomość na maila szczerek@otwarte.eu W tytule wiadomości zapiszcie SPEED MEETING, a w treści podajcie swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Z kim widzimy się na miejscu? Nie możemy się już doczekać!

*jeśli okaże się, że jednak nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, poinformuj nas! Zwolnimy wtedy miejsce dla kolejnych chętnych.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.