Dyskusyjne Kluby Książki

Dyskusyjne Kluby Książki powstały w 2007 roku w ramach programu Instytutu Książki. DKK to pomysł adresowany do czytelników, którzy chcą czerpać przyjemność z czytania książek i dyskutowania o literaturze. Klubowicze spotykają się raz w miesiącu, dyskutują o wybranej książce, którą przeczytali wcześniej, a otrzymali po zapisaniu się do DKK. Spotkania, nie muszą odbywać się wyłącznie w Bibliotece, gdzie jest siedziba Klubu. Klubowiczem można zostać niezależnie od wieku i zainteresowań. Ważna jest dobra zabawa i miłe towarzystwo.

W ramach działalności Klubów odbywają się również spotkania z autorami.

Jak przyłączyć się do DKK:

Kluby działają przy małopolskich bibliotekach publicznych, a także szkolnych.
Sprawami organizacyjnymi projektu DKK zajmuje się koordynator wojewódzki z ramienia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie - Elżbieta Skrzydlewska.
Każdy Klub ma swojego opiekuna-moderatora. Aby zostać członkiem DKK, korzystać z klubowego księgozbioru, brać udział w spotkaniach klubowych i autorskich należy zgłosić się do opiekuna Klubu w najbliższej Bibliotece.
 
Informacji na temat przystąpienia bibliotek do projektu DKK udziela koordynator wojewódzki - Elżbieta Skrzydlewska ( tel. 12 37 52 204)
Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.