Biblioteki w Małopolsce

Baza teleinformacyjna bibliotek w Małopolsce ROZWIŃ

Baza teleinformacyjna opracowana na podstawie publicznie dostępnych danych, zebranych z bibliotek województwa Małopolskiego przez Dział Szkoleń i Współpracy z Małopolskimi Bibliotekami Publicznymi WBP w Krakowie.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag i aktualizacji danych zawartych w bazie drogą elektroniczną na adres: odb@rajska.info lub telefonicznie: 12 375 22 36.

 

ZWIŃ

Sieć bibliotek publicznych w województwie małopolskim ROZWIŃ

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat sieci bibliotek publicznych w województwie małopolskim.

stan-czytelnictwa-2019.pdf

ZWIŃ

Dublety dla bibliotek ROZWIŃ

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie prezentuje listę dubletów druków zwartych przeznaczonych do nieodpłatnego przekazania.

Wszelkich dodatkowych informacji co do trybu przekazania przejęcia udziela pracownik Działu Gromadzenia i Opracowania  Magdalena Giez ( tel. +48 12 37 52 245 ).

ZWIŃ
Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.