Czytelnia Czasopism

Czytelnia Czasopism to miejsce, gdzie gromadzi się i udostępnia na miejscu bieżące gazety i czasopisma oraz komplety archiwalnych roczników - łącznie ponad 2 tys. tytułów (44,5 tys. woluminów).

Znajdziesz tutaj:

  • bieżące dzienniki (m.in. Dziennik Polski, Gazeta Krakowska, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Przegląd Sportowy, Nasz Dziennik),
  • tygodniki, miesięczniki o tematyce ogólnej i społeczno-kulturalnej,
  • naukowe czasopisma i  wydawnictwa ciągłe z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych (np. literatura, historia, pedagogika, psychologia, prawo).

Dzięki współpracy z firmą PITax.pl Czytelnia Czasopism oferuje czasopismo "Chidusz".

W czytelni z poziomu sieci bibliotecznej ,jest możliwość  skorzystanie z cyfrowej wersji Gazety Wyborczej  i  e-wydań czasopism pedagogicznych wydawnictwa Forum.

Czytelnia jest czynna 7 dni w tygodniu a zbiory podawane są w kilka minut.Koordynator zespołu: Agnieszka Ferdko-Domżalska

Przyjdź: pok. nr 152 (I piętro, prawe skrzydło)
Zadzwoń: +48 12 375 22 73
Napisz: agnieszka.ferdko@rajska.info; czasopisma@rajska.info

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.