Kontakt

Zadzwoń

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
ul. Rajska 1
31-124 Kraków
Małopolska

Telefon: 12 37-52-200
Fax: 12 37-52-203

E-skrzynka podawcza

Przejdź do serwisu ePUAP:
Logo ePUAP

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Znajdź kontakt

Dział Udostępniania ROZWIŃ

Kierownik: Elżbieta Zwarycz

tel: 123752255

mail: elzbieta.zwarycz@rajska.info

ZWIŃ

Dział Administracji ROZWIŃ

Kierownik: Danuta Płatek

tel: 123752265

mail: danuta.platek@rajska.info

ZWIŃ

Dział Budżetu i Finansów ROZWIŃ

Kierownictwo nad działem pełni Głowy Księgowy: Ewa Ryszkowska

tel: 123752206

mail: ewa.ryszkowska@rasjka.info lub finanse@rajska.info

ZWIŃ

Dział Edukacji, Nauki i Badań ROZWIŃ

Kierownik: Renata Augustyn

tel: 123752285

mail: renata.augustyn@rajska.info lub denib@rajska.info

ZWIŃ

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów ROZWIŃ

Kierownik: Teresa Gawęda-Brzezina

tel: 123752246

mail: teresa.gaweda-brzezina@rajska.info

ZWIŃ

Dział Informacyjno-Bibliograficzny ROZWIŃ

Kierownik: Aneta Adamczyk

tel: 123752223

mail: aneta.adamczyk@rajska.info

ZWIŃ

Dział Informatyki ROZWIŃ

Kierownik: Marcin Karkosz

tel: 123752280

mail: marcin.karkosz@rajska.info lub it@rajska.info

ZWIŃ

Dział Organizacji i Promocji Wydarzeń Kulturalnych ROZWIŃ

Kierownik: Lidia Staromłyńska

tel: 123752237

mail: lidia.staromlynska@rajska.info

ZWIŃ

Dział Społeczeństwa Informacyjnego ROZWIŃ

Kierownik: Maria Cibicka

tel: 123752270

mail: maria.cibicka@rajska.info

ZWIŃ

Dział Szkoleń i Współpracy z Malopolskimi Bibliotekami Publicznymi ROZWIŃ

Kierownik: Ireneusz Ptaszek

tel: 123752262

mail: ireneusz.ptaszek@rajska.info lub odb@rajska.info

ZWIŃ

Samodzielne Stanowisko ds. BHP ROZWIŃ

Jacek Nylec

tel: 123752240

mail: jacek.nylec@rajska.info

ZWIŃ

Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli i Audytu Wewnętrznego ROZWIŃ

Aleksandra Boss-Kołacz

tel: 123752244

mail: aleksandra.boss-k@rajska.info

ZWIŃ

Samodzielne stanowisko ds. Public Relations ROZWIŃ

Agnieszka Bękdowska

tel: 123752235

mail: agnieszka.bedkowska@rajska.info

 

ZWIŃ

Samodzielne Stanowisko Głównego Księgowego ROZWIŃ

Ewa Ryszkowska

tel: 123752286

mail: ewa.ryszkowska@rajska.info

ZWIŃ

Gdzie jesteśmy

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.