Dojazd

Budynek Główny Biblioteki

Biblioteka mieści się przy ulicy Rajskiej 1. Dojazd tramwajem do przystanku Teatr Bagatela położonego ok. 200 metrów od Biblioteki - od przystanku trzeba pójść ulicą Karmelicką, która wyłożona jest kostką brukową (nadjeżdżający od strony ulic Podwale lub Dunajewskiego muszą najpierw przejść na drugą stronę ulicy w kierunku budynku teatru), i po przejściu przez jedno przejście dla pieszych skręcić w lewo w ulicę Rajską. Biblioteka znajduje się po prawej stronie, do wejścia prowadzi wyłożony płytami bezpieczny chodnik.

Dojazd autobusem do przystanku AGH / UR położonego ok. 300 metrów od Biblioteki – z przystanku trzeba pójść ulicą Czystą, następnie skręcić w pierwszą w lewo ulicę Dolnych Młynów, a ok. 30 metrów dalej skręcić w prawo przez przejście dla pieszych w ulicę Rajską, przekroczyć skrzyżowanie z ulicą Szujskiego, w odległości ok. 50 metrów znajduje się przejście na drugą stronę ulicy Rajskiej, które prowadzi prosto do wejścia do Biblioteki.

Miejsca postojowe:
Biblioteka nie posiada własnych miejsc parkingowych. Miejsce postojowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się przy ulicy Rajskiej 10A, ok. 20 metrów od wejścia do Biblioteki. Więcej miejsc tego typu znajduje się przy ulicy Dunajewskiego 5 (5 stanowisk, ok. 500 metrów od Biblioteki) i przy ulicy św. Anny 2 (4 stanowiska, ok. 650 metrów od Biblioteki). Wzdłuż całej ulicy Rajskiej dostępne są także miejsca postojowe wchodzące w skład strefy płatnego parkowania.

Arteteka

Wejście do Arteteki znajduje się od ulicy Szujskiego. Dojazd tramwajem do przystanku Teatr Bagatela położonego ok. 150 metrów od Arteteki - od przystanku trzeba pójść ulicą Krupniczą, która wyłożona jest płytami chodnikowymi i po przejściu ok. 100 metrów skręcić w prawo w ul. Szujskiego. Następnie należy przejść ok. 50 metrów, Arteteka znajduje się po prawej stronie, do wejścia prowadzi wyłożony płytami bezpieczny chodnik.

Dojazd autobusem do przystanku AGH / UR położonego ok. 350 metrów od Biblioteki – z przystanku trzeba pójść ulicą Czystą, następnie skręcić w pierwszą w prawo ulicę Dolnych Młynów, a ok. 30 metrów dalej skręcić w lewo w ulicę Krupniczą, następnie przejść ok. 50 metrów i skręcić w ul. Szujskiego. Arteteka znajduje się po prawej stronie, do wejścia prowadzi wyłożony płytami bezpieczny chodnik.

Miejsca postojowe:
Arteteka nie posiada własnych miejsc parkingowych. Miejsce postojowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się przy ulicy Szujskiego, ok. 50 metrów na lewo od wejścia do Arteteki. Wzdłuż całej ulicy Szujskiego dostępne są także miejsca postojowe wchodzące w skład strefy płatnego parkowania.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.