Tłumacz PJM

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie rozwija swoje usługi dostęności aby stać się w pełni otwartą dla wszystkich grup Użytkowników, w tym także osób głuchych i słabosłyszących. Dlatego też zakupiliśmy dostęp do tłumacza Polskiego Języka Migowego (PJM) online.

Usługa tłumacza PJM online polega na połączeniu wideo z tłumaczem PJM za pomocą przeglądarki internetowej, aplikacji mobilnej oraz dowolnego urządzenia wyposażonego w kamerę i z podłączeniem do Internetu. Usługa jest dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00. Jest możliwość skorzystania z tłumacza PJM również na miejscu w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy.

Adrianna Gdula - nasza koordynatorka ds. dostęności czeka na Wasze opinie. Napisz albo wyślij filmik w PJM do nas, aby podzielić się swoimi opiniami: agdula@rajska.info

Połącz z tłumaczem PJM

 

połącz z tłumaczem PJM logo

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.