Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Pomóż nam zdobyć głosy!

Od 15 maja do 18 czerwca br. potrwa głosowanie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Szczególnie ważnym dla użytkowników zaróno naszej Biblioteki jak i sieci bibliotek publicznych w Małopolsce jest zadanie ogólnowojewódzkie OWG 38Wrzutnia i książkomat na Rajskiej. Dostęp do e-booków i audiobooków dla czytelników małopolskich bibliotek publicznych”. Projekt zakłada  zakup wrzutni oraz rozbudowę książkomatu, dzięki czemu mieszkańcy Krakowa i Małopolski będą mogli nie tylko odbierać ale także zwracać pożyczone z „Rajskiej” książki w dowolnym terminie, w tym również w godzinach zamknięcia Biblioteki, oraz  zakup dostępu do platform oferujących e-booki, audiobooki, podcasty, wideokursy itp. co pozwoli na comiesięczny dostęp do ponad 250 000 tytułów publikacji cyfrowych dla czytelników małopolskich bibliotek publicznych na okres dwunastu miesięcy.

Drugim ważnym dla nas projektem jest zadanie regionalne: Region Krakowski Metropolitarny  KOM 11 Biblioteka na Rajskiej- zakup książek i audiobuków, dzięki któremu nasza Biblioteka może dodatkowo wzbogacić ofertę swoich zbiorów.

Głosowanie drogą elektroniczną potrwa od 15 maja do 18 czerwca br. na stronie https://bo.malopolska.pl/

W budżecie obywatelskim może zagłosować każdy mieszkaniec Małopolski, który ma ukończone 16 lat, nie musi być zameldowany w Małopolsce, wystarczy, że jest zdeklarowanym mieszkańcem. Oddać można dwa głosy: 1 na projekt ogólnowojewódzki (zachęcamy by był to: OWG 38), 1na projekt regionalny (ważny dla nas: KOM 11)

Zachęcamy wszytkich do głosowania! Każdy głoś się liczy!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.