Prace reorganizacyjne w Bibliotece

Szanowni Państwo, w najbliższym czasie na terenie Biblioteki trwać będą prace remontowe związane ze zmianami organizacyjnymi niektórych naszych wypożyczalni i czytelni, i tak:

  • od 25.09.2023 r. Wypożyczalnia i Pracownia Zbiorów o Sztuce będzie nieczynna (brak dostępu do zbiorów), zwroty wypożyczonych materiałów przyjmowane są w Wypożyczalni i Pracowni Muzycznej (pok. nr 252, II piętro);
  • od 27.09.2023 r. Czytelnia Naukowa i Bibliograficzna będzie nieczynna (brak dostępu do zbiorów);
  • od 20.09.2023 r.  nastąpi ograniczenie w dostępności zbiorów Czytelni Zbiorów o Krakowie i Małopolsce (możliwość korzystania wyłącznie ze zbiorów w wolnym dostępie, brak dostępu do zbiorów magazynowych) oraz Czytelni Biznesowej i Europejskiej (zbiory dostępne po wcześniejszym zamówieniu ich mailowo: informacja@rajska.info lub telefonicznie 123752225).

W miarę postępu prac będziemy informować o ewentualnych, kolejnych zmianach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Punktem Informacyjnym 123753200.

Za utrudnienia przepraszamy

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.