19.02.2024 godz. 17:30

Perfect evenings – spotkania z językiem angielskim dla osób 18+ (poziom zaawansowany)

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z językiem angielskim Perfect evenings dla osób 18+ (poziom B2/C1).

Mamy przyjemność gościć wolontariuszy: Pana  Oleksiia Bevzę oraz Tomasza Kotera, którzy poprowadzą spotkania w języku angielskim dla osób, które posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oleksii Bevza – zawodowo zajmuje się analizą danych i realizuje się w obszarze matematyki i informatyki. Doświadczenie z językiem angielskim zdobywał na licznych kursach w trakcie studiów oraz w szkole językowej w Kanadzie. Jego zainteresowania to psychologia, filozofia, podróże małe i duże.

Tomasz Koter – konsultant IT i tłumacz, pasjonat języków i kultur. Interesuje się szeroko pojętą nauką, w szczególności astrofizyką, fizyką, geologią, historią, historią Ziemi, psychologią. Mieszkał 15 lat w Gdańsku, w Krakowie od 7 lat. Pracował w projektach IT w Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Miejsce: Wypożyczalna i Pracownia Zbiorów Obcojęzycznych WBP w Krakowie, ul. Rajska 1, II piętro, sala 250

 Terminy:

Od 19  lutego 2024 roku

Godzina: 17.30-19:00

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

1.    Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

2.    Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,

3.    Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

 Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz zapisu

 

Uwaga!

Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Terminy zajęć mogą ulec zmianie. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia.

Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność powoduje skreślenie uczestnika z listy. W celu usprawiedliwienia nieobecności należy poinformować (telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail) pracowników agendy, w której się odbywają zajęcia. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

 Zapraszamy!

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.