Marzenia mojej mamy

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Organizacja Pozarządowa Smart Osvita zapraszają na wystawę pt. „Marzenia mojej mamy”.

Każde dziecko ma marzenia. Czy o lataniu, czy o pięknym koniu, czy o górze słodyczy do zjedzenia, czy o zostanie piosenkarzem. A jakie są marzenia mam? I na to pytanie tym razem odpowiedzą dzieci z Artystycznego Klubu „Wułyk”, dzieci, które w wyniku wojny w Ukrainie musiały opuścić swój kraj. Wystawa ukazuje sekretne marzenia dzieci i odkrywa ich szaloną wyobraźnię. Jest też miłość i chęć odkrywania świata, tęsknota, czasem za czymś niemożliwym, albo czymś co bardzo trudno osiągnąć, ale właśnie po są marzenia, aby do nich dążyć i je osiągać.

Jeśli jesteście ciekawi czego dzieci życzą swoim mamom, co chciałyby im podarować ze szczerego serca, to zapraszamy na wystawę . Gwarantujemy dużo, pozytywnych emocji.

Miejsce ekspozycji: Galeria na Poddaszu  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (III piętro)

Termin ekspozycji: 26.05.2023 – 15.06.2023

Wernisaż: 26 .05. 2023, godz. 17:00

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.