Konkurs "Legendy pisane sznurkiem"

Dawno temu, kiedy miały miejsce magiczne wydarzenia, a zwykli ludzie zamieniali się w wielkich bohaterów, rodziły się legendy. Upamiętniały miejsca, wydarzenia, wielkie czyny, a także nazwy i postaci.

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy konkurs pn. „Legendy pisane sznurkiem”, skierowany do uczniów specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w Krakowie, którzy będą mogli wykonać książeczkę  zawierającą wybraną z listy legendę, opowiedzieć ją za pomocą sznurka i środków plastycznych, tak aby niewidomy lub słabowidzący odbiorca mógł ją przeczytać i przeżyć na nowo.

Regulamin konkursu, lista legend oraz oświadczenia znajdują się do pobrania w załącznikach.

Uwaga,

prace dotyczące konkursu "Legendy pisane sznurkiem można przynosić do Wypożyczalni Książki Mówionej i Brajlowskiej, s.54 lub przysyłać  na adres: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, 31-124 Kraków, z dopiskiem: Biblioteka bez barier/Elżbieta Starowicz, "Legendy pisane sznurkiem" - do 10 czerwca 2023.           

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.