Spotkanie autorskie z Agnieszką Zakrzewską

W październiku odbyło się spotkanie autorskie z panią Agnieszką Zakrzewską w ramach Tyfloklubu, klubu czytelniczego na Rajskiej.

Autorka od ponad dwudziestu lat zamieszkuje w Królestwie Niderlandów, a debiutowała w 2018 roku powieścią obyczajową „Do jutra w Amsterdamie”. Podczas spotkania opowiedziała o swojej twórczości, powieściach obyczajowo-historycznych, a także podzieliła się z Czytelnikami własnymi inspiracjami i zainteresowaniami. Szczególną uwagę poświęciła swoim książkom, które ukazały się w trzech tomach w cyklu „Saga czekoladowa”.

Po raz kolejny okazało się, że literatura nie zna granic i łączy pokolenia, a podczas zmiennej, jesiennej pogody Czytelnicy szukają ciepła i bliskości we wspólnej lekturze i dyskusji. Poza tym „Saga czekoladowa” to istna uczta dla smakoszy literatury obyczajowej!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.