Zdalny dostęp do systemu prawnego LEX

Masz prośbę o wyszukanie aktu prawnego, konkretnego przepisu? Szukasz wzoru pisma, albo komentarza do konkretnej ustawy? Napisz do nas na: biznes@rajska.info a my odeślemy ci szukane informacje.

W ramach dostępu do systemu prawnego LEX mamy możliwość skorzystania z różnorodnych baz:

System informacji prawnej LEX daje dostęp do aktualnych aktów prawnych, które są zamieszczane m.in. w Dzienniku Ustaw czy Monitorze Polskim. System pozwala na odnalezienie projektów ustaw, orzecznictwa sądów i administracji oraz wzory pism i umów.

LEX Ochrona Danych Osobowych zawiera z kolei najbardziej aktualne informacje z zakresu ochrony i przetwarzania danych osobowych. Udostępnia akty prawne, analizy, procedury w postaci czytelnych schematów działań krok po kroku. Na stronie znajduje się także bogata baza pytań wraz z odpowiedziami opracowanymi przez ekspertów Wolters Kluwer.

LEX HR to baza skierowana do osób, które na co dzień mierzą się z zarządzaniem ludźmi. Dostarcza inspiracji tworzenia kreatywnych projektów oraz narzędzi do ich realizacji.

Fot. succo z Pixabay

LEX Księgowość to informacje z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego i wytyczne Ministerstwa Finansów.

LEX Pomoc Społeczna to najnowsza baza aktów prawnych. W ofercie otrzymujemy bogaty zbiór wiedzy eksperckiej, jak również dostęp do usług i narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Baza udostępnia nie tylko akty prawne, analizy i komentarze, ale także poradniki krok po kroku

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.