Zatrzymać wspomnienia

Od lipca nasi użytkownicy mogą korzystać z nowej usługi, dostępnej w Artetece. Każdy kto posiada w domowym archiwum materiały audio i wideo zapisane na nośnikach typu: kaseta magnetofonowa, kaseta VHS, płyta winylowa może je teraz przegrać na pendrive'a lub kartę SD.

Usługa jest bezpłatna i dostępna w godzinach otwarcia Arteteki.

By mieć pewność, że stanowisko będzie dostęne, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji osobiście lub telefonicznie (tel: +48 123752140/141/142/143). Rezerwacja traci ważność po upływie 15 minut bezskutecznego oczekiwania na osobę rezerwującą. Użytkownik może korzystać ze Stanowiska Cyfrowego przez 3 godziny z możliwością przedłużenia, o ile nie będzie innych osób czekających na dostęp.

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.