Zajęcia otwarte dla dzieci

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie serdecznie zaprasza na otwarte zajęcia integracyjne dla dzieci.

 

ZWIERZĘTA ZE SZNURKA I DRUCIKA

Wiek 3+

Zajęcia integracyjne o charakterze plastycznym. „Czy znacie żyrafę, która zawitała w Warszawie, żeby się przewietrzyć? A lwa, który znudzony sawanną przeprowadził się do Paryża? A może macie inne ulubione zwierzęta występujące w bajkach?” W czasie warsztatów dzieci będą mogły zrobić obrazek ulubionego zwierzaka z włóczki i ozdobić za pomocą drucików kreatywnych.

Wypożyczalnia i Pracownia dla Dzieci (parter, pok. nr 48)

Poniedziałki: 16.30-18.00

Zgłoszenia: tel. 12 37 52 256, lub osobiście

 

E-CZYTANIE NA EKRANIE

Wiek 13+

Warsztaty tematyczne dotyczące e-czytanie (na ekranie), młodzież zapozna się z możliwościami i zasobami bibliotek internetowych.

Wypożyczalnia i Pracownia dla Młodzieży (parter, pok. nr 51)

Wtorki: 16.00-17.00

Zgłoszenia: tel. 12 37 52 264 lub osobiście.

 

MULTIWYSZUKIWANIE

Wiek 13+

Prezentacja katalogu elektronicznego Biblioteki (Integro), oraz praktyczne ćwiczenia pozwalające na zapoznanie się z zasadami korzystania z katalogów elektronicznych krakowskich bibliotek naukowych i publicznych.

Wypożyczalnia i Pracownia dla Młodzieży (parter, pok. nr 51)

Czwartki: 16.00-17.00

Zgłoszenia: tel. 12 37 52 264 lub osobiście.

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.