05.06.2020 godz. 17:00

WWRajska

A gdyby tak porzucić tę całą pandemię i przenieść się porządnie do świata literatury? Wstawić dwóch czytaczy i ustawić obok nich stosiki książek? Co by się wtedy stało?

Można to łatwo sprawdzić, uczestnicząc w audycji WWRajska. Łukasz Wojtusik i Marcin Wilk nie tylko rozmawiają o swoich ostatnich lekturach, ale i zapraszają do dyskusji na ich temat. Każde spotkanie to inny temat. Każdy temat to pretekst do innej dyskusji. 

  • 8.05 - WWRajska #1 - Książki dla wujka Bogusia i cioci Ani - czyli o biografiach i autobiografiach.
    Lepiej pisać o sobie czy o innych? Co wiemy o przeszłości naszych przodków? Który gatunek najlepiej sobie radzi z trudną tkanką życia? Na te między innymi pytania padną odpowiedzi w pierwszej audycji z cyklu
  • 22.05 - WWRajska #2 - Książki idealne do gimnastyki otwierają umysł, są ważne, albo prowadzą nas w jakiś sposób historią, sposobem opowiadania...
  • 5.06 - WWRajska #3 - Książki nie tylko dla tatusiów
  • 19.06 - WWRajska #4

A wszytko na żywo do zobaczenia i usłyszenia na kanale FB/rajska.info zawsze o godz. 17.00

Patronat nad cyklem: Wyliczanka

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.