UAktywnianie przez nauczanie

Miło nam poinformować, że Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie przystępuje do realizacji projektu: „UAktywnianie przez nauczanie”.

Projekt skierowany jest do kobiet pochodzenia ukraińskiego, które po przyjeździe do Polski znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej zmuszając je do poszukiwania środków utrzymania w nowym środowisku i funkcjonowania w innym otoczeniu zawodowym.

W ramach projektu odbędą się kursy języka polskiego dla kobiet pochodzących z Ukrainy, niemówiących po polsku jak i dla tych, które znają już podstawy języka polskiego.

Zajęcia odbywać się będę w okresie od września do grudnia 2023 r. Projekt jest finansowany przez Kulczyk Foundation. Wartość finansowania wynosi 38 200 zł.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.