29.07.2020 godz. 11:00

Tatry dla Seniora - wykład online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach cotygodniowych środowych spotkań on-line Sekcji Krajoznawczej Szkoły @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w wykładzie online: Tatry dla Seniora.

W trakcie zajęć uczestnikom zaprezentowane zostaną walory przyrodnicze Tatr i okolic. Słuchacze poznają propozycje tras turystyczny dla seniorów. Prowadząca przedstawi interesujące miejsca i udzieli rad wszystkim miłośnikom pieszych wycieczek.

W ramach wykładu odbędą się 2 zdalne spotkania. Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać:

dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki; (mogą być wbudowane w laptopa),
ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie.
Terminy (środy):
29 lipca i 5 sierpnia 2020 r.
Godzina: 11.00–12.00
Zapisy: Formularz zgłoszeniowy
Prowadząca: Monika Krawczyk (pracownik WBP w Krakowie)

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.