Spotkanie z Edytą Świętek

Czy można przez prawie dwie godziny słuchać autora książek z zapartym tchem i ani raz nie spojrzeć na zegarek? Czy można przyjść na spotkanie w zupełnie przeciętnym humorze i nagle w trakcie zdać sobie sprawę, że jest się w świetnym nastroju? Wreszcie czy można w najzwyklejsze środowe popołudnie za pośrednictwem Tyfloklubu Rajska zrealizować swoje marzenie? Odpowiedź jest tylko jedna i brzmi trzy razy tak! Gościem naszej Biblioteki była w zeszłą środę Edyta Świętek. Powieściopisarki nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej historie rozpisane na wielotomowe obyczajowe sagi uwielbia wielu z Was, o czym świadczą nie tylko statystyki wypożyczeń tych tytułów, ale i zainteresowanie samą pisarką. 

Anegdoty, ciekawostki, zakulisowe historie powstawania kolejnych części powieściowych cyklów, przygody z wydawcą, nieoczekiwane sploty wydarzeń, relacje z ciekawych spotkań i to, co chyba najbardziej zawsze interesuje czytelników, odpowiedź na pytanie o początki kariery, źródła inspiracji i pomysły na kontynuację rozpoczętych wątków. Nie zabrakło także kilku informacji z życia prywatnego pisarki. Miła, kameralna atmosfera spotkania sprzyjała swobodnej rozmowie, za którą bardzo dziękujemy Pani Edycie i Państwu!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.