Spotkanie z Anną Łaciną

23 września w Wypożyczalni i Pracowni dla Młodzieży odbyło się spotkanie autorskie  Anny Łaciny.

„Dzika jabłoń”, „Miłość pod psią gwiazdą”, „Niebo nad pustynią” to między innymi książki, o których opowiadała autorka, przybliżając ich treść w formie prezentacji. Uczestnicy mogli dowiedzieć się z jakimi „demonami” musi zmierzyć się pisarz podczas aktu twórczego, skąd czerpie tematy do swoich książek i w jaki sposób przełożyć na język powieści ważne tematy tak, aby zainteresowały czytelnika. W spotkaniu wzięli udział uczniowie i opiekunowie z Centrum dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących  przy ul. Tynieckiej oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących przy ul. Grochowej w Krakowie.

Wydarzenie otwarło cykl warsztatów o charakterze integracyjnym pod nazwą "Jak zostałam pisarką?" realizowanych w ramach przedsięwzięcia grantowego „Kultura bliżej. Poprawa dostępności usług i zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie dla osób ze szczególnymi potrzebami” finansowanego w ramach projektu „Kultura bez barier”.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.