08.12.2022 godz. 17:00

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Mirek, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 17.00 w sali 53.

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu warsztatów „Jak zostałam pisarką” i adresowane jest do wszystkich, którzy kochają książki i spotkania z ich autorami.

Świąteczny sekret, Większy kawałek nieba czy rodzinna saga o domu Zagórskich Jabłoniowy sad to powieści, po które chętnie sięgają nasi czytelnicy. Część z nich wpisuje się w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i jest pięknym podarunkiem autorki, która w prosty sposób porusza  tematykę zrozumienia, pragnienia bycia szczęśliwym i kochanym.

Zadanie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia grantowego pn. „Kultura bliżej. Poprawa dostępności usług i zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie dla osób ze szczególnymi potrzebami” finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Zapraszamy!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.