06.05.2021 godz. 15:00

Smaki świata - historyczna podróż z elementami nauki języka angielskiego

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w zajęciach online: Smaki świata - historyczna podróż z elementami nauki języka angielskiego.

Dlaczego pizza to flagowe danie Włoch? Czy sushi możemy pokroić na dowolną liczbę kawałków? Jak zrobić hummus? Podczas spotkań uczestnicy poznają zwyczaje kulinarne z różnych części świata, przepisy na najciekawsze potrawy i inne rozmaite ciekawostki. Dodatkowo zajęcia zapewnią możliwość nauki słownictwa w języku angielski z tematów około kulinarnych. Jak lepiej poznać kulturę, jeśli nie od kuchni?

Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.
Zajęcia rozpoczynają się w 29 kwietnia 2021 r. i  będą odbywać się w czwartki.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki; (mogą być wbudowane w laptopa),
Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom,
Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie.
Terminy (czwartki):
29 kwietnia 2021 r.
6, 13, 20, 27 maja 2021 r.
10, 17, 24 czerwca 2021 r.
1, 8 lipca 2021 r.
Godzina: 15.00–16.30
Zapisy: Formularz zgłoszeniowy
Prowadząca: Natalia Szwedowska (wolontariuszka WBP w Krakowie)

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.