Science, New Yorker, Vogue, Science News dostępne w Bibliotece

Uprzejmie informujemy, że w ramach współpracy  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie z firmą EBSCO nasi użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do do multidyscyplinarnej bazy danych MasterFILE COMPLETE  oraz swoich ulubionych, zdigitalizowanych czasopism w serwisie Flipster m.in. „Science”, „New Yorker”, „ Vogue”,  „Science News” oraz wiele innych.

Dzięki wdrożeniu przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie  systemu HAN użytkownicy posiadający aktywne konto biblioteczne mogą korzystać z  bezpiecznego, zdalnego  dostępu do e-zasobów  z urządzeń zlokalizowanych poza siecią  WBP w Krakowie.

Aby skorzystać  z baz danych należy  na stronie internetowej Biblioteki w zakładce  E-zasoby wybrać konkretny zasób, każda baza ma swój indywidualny link, który znajduje się w opisach poszczególnych baz.  W okno logowania do zasobu należy wpisać numer karty czytelnika oraz hasło używane do zalogowania się do swojego konta czytelnika w katalogu online.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.