16.06.2021 godz. 12:00

Rośliny towarzyszące człowiekowi

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach Sekcji Krajoznawczej Szkoły @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w wykładzie online: Rośliny towarzyszące człowiekowi.

W trakcie wykładu zostaną przedstawione i omówione rośliny towarzyszące człowiekowi w codziennym życiu. Rośliny te występują często na terenach budowy, wokół hałd i torowisk. Spotkać je możemy również na polach uprawnych.

Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  • Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  • Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa),
  • Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom,
  • Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w okresie pandemii).

Termin: 16 czerwca 2021 r. (środa)
Godzina: 12.00–13.30
Zapisy: Formularz zgłoszeniowy
Prowadząca: Lidia Zając – kustosz Działu Udostępniania w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ogrodniczka amatorka, miłośniczka przyrody; szczególnym zainteresowaniem darzy rośliny dziko rosnące. Zwolenniczka ekologicznych ogrodów biodynamicznych. Z pasją śledzi zmieniające się podejście do miejskich przestrzeni zielonych.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.