Rocznica I wydania Kubusia Puchatka

Kiedy 14 października 1926 r. nakładem londyńskiego wydawnictwa Methuen & Co. Ltd. ukazała się powieść Alexandre’a Alana Milne’a „Winnie-the-Pooh”, nikt chyba nie przypuszczał, że mały bohater ze Stumilowego Lasu skradnie serca milionów  czytelników.

My również kochamy tego Misia i rocznicę I wydania Kubusia Puchatka postanowiliśmy zaakcentować nagraniem do którego zaprosiliśmy przyjaciół Biblioteki: Edytę, Adriannę i Jakuba. Przygotowali oni i zamigali w Polskim Języku Migowym wybrane „złote myśli”, które można znaleźć w książkach o misiowym bohaterze. W ten sposób powstało pełne ciepła i pozytywnej energii nagranie promujące uniwersalne wartości  i mamy nadzieję - także czytelnictwo.

Wszystkim użytkownikom życzymy dobrej zabawy, a Edycie, Adriannie i Jakubowi – z całego serca dziękujemy za udział w tej  literackiej przygodzie.

Złote myśli ze Stumilowego Lasu

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.