28.09.2020 godz. 19:00 - on-line

Rajski Pub Quiz 4 - co wiesz o Świecie Dysku?

Czy są wśród Was fani twórczości Terry’ego Pratchetta? Nie mamy wątpliwości, że tak! Ale czy jesteście pewni, że wiecie o Świecie Dysku naprawdę dużo? O tym możecie się przekonać już niedługo.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na kolejną odsłonę Rajskiego Pub Quizu, który odbędzie się w poniedziałek, 28 września, o godz. 19.00.

Pub Quiz to wyjątkowa zabawa, łącząca w sobie elementy zagadki, rywalizacji i spędzania czasu ze znajomymi. Mimo że nie spotykamy się na żywo, gwarantujemy, że w trakcie rozgrywki poczujesz się, jakbyśmy stali tuż obok! Specjalnie dla wszystkich graczy udostępniamy przestrzeń, w której poczujecie się niemal jak w murach naszej Biblioteki 🙂

Tym razem pytać będziemy o książki ze Świata Dysku. Uniwersum stworzone przez Terry’ego Pratchetta jest bardzo rozległe i choć jesteśmy przekonani, że znajdą się tacy, którzy mogą cytować każdy tom na wyrywki, to jednak chcemy zostawić sobie coś na później. Z tego względu w najbliższej rozgrywce skupimy się jedynie na cyklu o Rincewindzie :)

Wszystko wiadomo? Zatem do dzieła! Chwyćcie w dłoń „Kolor magii” albo „Blask fantastyczny” i stańcie do naszej niemalże całkowicie zdrowej rywalizacji! ;)

ZASADY GRY:

*Czas gry: ok. 120 minut.

*Każdy zespół może liczyć maksymalnie 6 osób.

*W trakcie quizu będziecie widzieć i słyszeć inne osoby przy swoim stoliku oraz osobę prowadzącą.

*Zwycięska drużyna otrzyma Biblioteczne upominki!

*Obowiązuje zasada fair play - nie korzystamy z "pomocy naukowych", czyli z Internetu, książek itd. Obowiązuje tylko wiedza, którą mamy w głowie 🙂

*Liczymy na dobrą zabawę!


OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA. Liczba drużyn ograniczona. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny oraz liczbę osób w drużynie wysyłajcie na maila: obonarek@rajska.info

Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 12:00 w dniu quizu, czyli 28.09.2020r!

 

WIDZIMY SIĘ TUTAJ: https://tiny.pl/7jb58

Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zalogować - trwa to dwie minuty, wymaga podania maila.


Krótka instrukcja obsługi REMO: https://youtu.be/G5ulVk4uCTg

Do zobaczenia!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.