Pobierz kody, kolejne platformy czekają

 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do korzystania z  e-zasobów:

  • Serwis Legimi to ok. 75 000 ebooków, nowości wydawniczych i bestsellerów pochodzących od najważniejszych polskich wydawców, a także publikacje obcojęzyczne. Każdy miłośnik beletrystyki, literatury faktu czy kryminałów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ponadto platforma Legimi to szeroka oferta e-booków dla dzieci oraz lektur szkolnych.
  • Ebookpoint BIBLIO czyli Multimedialna Biblioteka Cyfrowa jest platformą która oprócz ebooków i audiobooków oferuje dostęp do video-kursów. Udostępnia ponad 32 000 publikacji, w tym pochodzące z wydawnictw tworzących wydawniczą Grupę Helion SA. Jest to różnorodny zbiór publikacji cyfrowych dostarczających wiedzy zwłaszcza z obszaru IT i nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, programowania, HR, prawa, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Zasób ten może być też niezwykle pomocny do nauki języków obcych oraz rozwijania osobistych zainteresowań i pasji (poradniki z różnych dziedzin).
  • Empik Go umożliwia dostęp do ponad 60 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów o różnorodnej tematyce, w tym produkcji oryginalnych Empik. Wśród oferowanych publikacji znajduje się również unikatowa na polskim rynku książek elektronicznych kolekcja ekomiksów.
  • IbukLibra - część Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje elektroniczne oraz zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN oraz kilkuset innych Wydawców. Księgozbiór liczy ponad kilkadziesiąt tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze polskie oficyny. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem

Kody dostępu do poszczególnych platform  można uzyskać:

  • mailowo, wypełniając  formularz zgłoszeniowy, gdzie po weryfikacji konta czytelnka, w ciągu dwóch dni roboczych, na podany w formularzu adres mailowy, przesłany zostanie kod dostępu,
  • osobiście od 1 grudnia w Artetece, Wypożyczalni Głównej, Czytelni Głównej, Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej oraz Wypożyczalni i Pracowni Informatycznej.

Szczegłówe informacje na temat poszczególnych platform znaleźć można tutaj: https://www.rajska.info/e-zasoby

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.