Nowohucki alfabet – roz(g)rywka

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie jest partnerem w projekcie „Nowohucki alfabet – roz(g)rywka”, realizowanym przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

Trzecia edycja projektu to żywioł zabawy i ROZ(G)RYWKI. Celem organizatorów i uczestników będzie utworzenie opartej na hasłach z ubiegłorocznych leksykonów gry terenowej w czterech rozgrywkach. Powstaną też materiały językowe pełne łamigłówek, nawiązujących do zebranego w ubiegłych edycjach materiału leksykalnego.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do aktywności wszystkich tych, którzy brali udział w poprzednich edycjach. Mile widziani będą nowi uczestnicy, którzy lubią językowe eksperymenty, zagadki oraz gry terenowe, albo po prostu chcą poznać Nową Hutę.

Opis projektu, regulamin i harmonogram dostępny jest na stronie www.nowohuckialfabet.pl – edycja 2022

Można też przyłączyć się do projektu przez wypełnienie formularza https://forms.gle/NusN2dzkp7kxbB3J7

Zachęcamy do udziału!

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.