30.03.2023 godz. 17:00

Z łąki na chlebek, czyli pracowite życie pszczelej rodziny

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach dla rodziców z dziećmi (w wieku 5-9 lat) organizowanych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci, które odbędą się 30 marca o godzinie 17.00.


Rok do roku nadchodzi czas, w którym przyroda rozkwita i budzi się do życia. Na zajęciach dzieci poznają bardzo małe owady, które są odpowiedzialne za wielkie rzeczy. To właśnie dzięki pszczołom możemy cieszyć się widokiem kolorowych łąk, ale także roślinami potrzebnymi do produkcji żywności. W trakcie gier i zabaw uczestnicy będą mogli zobaczyć jak to jest być pracowitą pszczółką.

Wiek dzieci: 5-9 lat

Czas trwania: 1,30 godz.

Rezerwacje: Wypożyczalnia i Pracownia dla Dzieci WBP w Krakowie, tel. (12) 375-22-56

Termin zgłoszeń: do 29.03.2023 r.

Aby wziąć udział w zajęciach należy posiadać ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 27).

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.