MasterFILE Complete - największa kolekcja pełnotekstowych czasopism, leksykonów już dostępna

MasterFILE Complete największa kolekcja pełnotekstowych czasopism, leksykonów i innych wysokocenionych źródeł od wiodących światowych wydawców dostępna w zasobach Biblioteki.

Uprzejmie informujemy, że w ramach współpracy  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie z firmą EBSCO nasi użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do bazy MasterFILE Complete oferującej czasopisma, periodyki, leksykony, e-booki, materiały video, fotografie, a także mapy.

 MasterFILE Complete to pełnotekstowa baza danych obejmująca szeroki zakres obszarów  tematycznych, w tym biznes, zdrowie, edukacja, fitness, sport i wypoczynek, finanse, nauki ogólne, zagadnienia wielokulturowe, rozrywka, muzyka popularna,  majsterkowanie, moda i nie tylko.

Baza zawiera 2 300 tytułów pełnotekstowych czasopism, 55 000 dokumentów żródłowych z zakresu prawa, ponad 75 000 filmów, a także ponad 2 milionów zdjęć i map oraz 1 100 ebooków.

Czytelnicy mają możliwość dostępu do bazy MasterFILE Complete zarówno w bibliotece jak i  zdalnie.

Zasób dostępny jest pod adresem: http://extranet.rajska.info/han/masterfile-complete/

Aby skorzystać z  bazy   należy w okno  logowania wpisać  numer  karty czytelnika oraz hasło używane do zalogowania się do swojego konta czytelnika w katalogu online.

Fot. Gerd Altmann z Pixabay

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.