Małopolski Konkurs Pięknego Czytania 2023

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w XVI edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół polskich – Oddział w Krakowie.

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności pięknego czytania, kształtowanie  kultury czytelniczej oraz rozwijanie twórczych talentów.

Uczestnicy konkursu proszeni są o przygotowanie do czytania fragmentu ulubionej książki z literatury dla dzieci i młodzieży.

Przesłuchania finalistów etapu szkolnego odbędą się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie – 29 listopada 2023 r. od godz. 9.00 według harmonogramu umieszczonego na stronie WWW.tnbsp.malopolska.pl (najpóźniej na 3 dni przed konkursem).

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.