17.08.2022 godz. 17:00

Lotna Czytelnia z Romansem

W środę 17 sierpnia (godz. 17.00 - 19.00), na krakowskich Plantach spotkać będzie można charakterystyczny biały rower cargo, czyli Lotną Czytelnię Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

W naszym rowerze znaleźć będzie można romans i literaturę obyczajową, ale nie tylko. Będą również inne gatunki literatury: kryminał, fantastyka, literatura grozy, książki dla dzieci. Każdy znajdzie cos dla siebie.

Zasady akcji są proste i niezmienne: nie potrzeba karty bibliotecznej, nie ma terminu zwrotu… wystarczy wziąć książkę z Lotnej Czytelni i czytać, po przeczytaniu oddać do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1), do roweru (jeśli akurat nas spotkasz), bądź przekazać komuś innemu.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.