LEXOTEKA dostępna w Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej

Już od 3 stycznia 2022 roku do oferty baz danych w Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej dołączyło kolejne źródło informacji od wydawnictwa Wolters Kluwer.

LEXOTEKA to jedyna na rynku baza prawodawstwa i orzecznictwa przygotowana specjalnie dla studentów prawa i administracji. Ponad 170 elektronicznych wersji podręczników wydawnictw  Wolters Kluwer i Lexis Nexis obowiązujących w programie studiów, szczególnie polecanych przez wykładowców i egzaminatorów, oraz wzbogaconych o podlinkowane przepisy ustaw i orzeczenia. Specjalnie zaprojektowane funkcje, takie jak: możliwość dodawania komentarzy, ustawienie powiadomień o zmianach oraz wymiana notatek, uskutecznią proces nauki.

Zapraszamy do korzystania w godzinach otwarcia czytelni: Poniedziałek - Środa,Piątek 8-19, Czwartek 10-19, Sobota 8-14.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.