30.11.2023 godz. 18:00

Krakowski Czwartek Kryminalny - spotkanie z Anną Bałenkowską

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Krakowski Czwartek Kryminalny, które odbędzie się 30 listopada 2023r. o godzinie 18:00 w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

Gościnią listopadowego Krakowskiego Czwartku Kryminalnego będzie Anna Bałenkowska – z wykształcenia pianistka, pisarka. W 2022 roku zadebiutowała powieścią „Zaginiona wiolonczelistka”, natomiast już w tym roku ukazała się jej druga powieść – „Wyśniony koncert”.  W swoich powieściach oddaje świat który zna – świat częstych podróży, muzyki, tworzenia, który podszywa jeszcze tajemnicami.  

 

Zachęcamy również do oglądania spotkania na żywo na kanale YouTube biblioteki.

KRAKOWSKI CZWARTEK KRYMINALNY to cykl comiesięcznych spotkań z osobami zawodowo zajmującymi się zbrodnią - pisarzami powieści kryminalnych, scenarzystami filmów, pracownikami policji i laboratoriów kryminalistycznych.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.