25.02.2021 godz. 18:00

Krakowski Czwartek Kryminalny Online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Fundacja Promocji Kultury "Urwany Film" zapraszają na kolejne spotkanie z cykl Krakowski Czwartek Kryminalny on- line, który odbędzie się 25 lutego 2021r. o godz. 18.00.

 Gościem 84 edycji Krakowskiego Czwartku Kryminalnego będzie Krzysztof Beśka. Prozaik, poeta, dziennikarz, twórca słuchowisk radiowych i tekstów piosenek. Autor powieści “Wrzawa”, “Bumerang”, “Fabryki frajerów”. Za swoją twórczość wielokrotnie nagradzany min. Literacką Nagrodę Warmii i Mazur “Wawrzyn” oraz Wawrzyn Czytelników. 

Prowadzenie: Anna Czarnota

Spotkanie opublikowane zostanie na kanale YouTube biblioteki. Film będzie dostępny z napisami.

KRAKOWSKI CZWARTEK KRYMINALNY to cykl comiesięcznych spotkań z osobami zawodowo zajmującymi się zbrodnią - pisarzami powieści kryminalnych, scenarzystami filmów, pracownikami policji i laboratoriów kryminalistycznych.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.