29.10.2020 godz. 18:00

Krakowski Czwartek Kryminalny Online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Fundacja Promocji Kultury "Urwany Film" zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Krakowski Czwartek Kryminalny Online, które odbędzie się 29 października 2020 o godzinie 18.00.

Na spotkaniu gościć będziemy Krzysztofa Krassowskiego, adiunkta na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, eksperta w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, a także pozyskiwania i wykorzystywania informacji przez podmioty systemu bezpieczeństwa państwa. Podczas spotkania rozmawiać będziemy min. o wykorzystaniu technologii w kryminalistyce.

Spotkanie odbędzie się na kanale YouTube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Krakowski Czwartek Kryminalny to cykl comiesięcznych spotkań z osobami zawodowo zajmującymi się zbrodnią - pisarzami powieści kryminalnych, scenarzystami filmów, pracownikami policji i laboratoriów kryminalistycznych.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.