11.04.2024 godz. 18:00

Krakowski Czwartek Kryminalny – spotkanie z Bartłomiejem Kowalińskim

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na 122. spotkanie z cyklu Krakowski Czwartek Kryminalny, na którym gościć będziemy Bartłomieja Kowalińskiego. Wydarzenie odbędzie się na pierwszym piętrze Arteteki 11 kwietnia, o godzinie 18:00.

Bartłomiej Kowaliński zawodowo zajmuje się doradztwem podatkowym i leasingowym, ale w wolnym czasie pomiędzy spędzaniem czasu z rodziną czy uprawianiem sportu, znajduje chwile na pisanie. Jego przygoda z kryminałem zaczęła się od kilkustronnicowych opowiadań, a obecnie ma na koncie już  trzy powieści: „W zmowie z mordercą”, „Twarz bestii” i „Potwór z Podhala”.

Spotkanie odbędzie się na żywo w Artetece WBP w Krakowie oraz na kanale YouTube Biblioteki. Zachęcamy do zadawania pytań naszemu gościowi.

KRAKOWSKI CZWARTEK KRYMINALNY to cykl comiesięcznych spotkań z osobami zawodowo zajmującymi się zbrodnią - pisarzami powieści kryminalnych, scenarzystami filmów, pracownikami policji i laboratoriów kryminalistycznych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.