Korzystaj z naszych zasobów nie wychodząc z domu

Uprzejmie informujemy, że od czerwca Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie  umożliwia  swoim użytkownikom  dostęp do źródeł elektronicznych baz danych  poprzez system  HAN. 

Dzięki wdrożeniu  systemu HAN użytkownicy posiadający aktywne konto biblioteczne uzyskali możliwość bezpiecznego, zdalnego  dostępu do e-zasobów  z komputerów zlokalizowanych poza siecią  WBP w Krakowie. 

BAzy dostępne poprzez system HAN:

EBSCO eBooks™ Open Access Monograph Collection

eBook Collection

Audiobook Collection

Flipster

Alexander Street Dance Online: Dance in Video

Alexander Street Theatre in Video

Publicly Available Content Database

Wolters Kluwer System Informacji Prawnej Lex OMEGA

Inforlex Expert

Wielka Genealogia

Bazy Wolters Kluwer

Aby skorzystać  z baz danych należy  wybrać konkretny zasób (każda baza ma swój indywidualny link). W okno logowania do zasobu należy wpisać numer karty czytelnika oraz hasło używane do zalogowania się do swojego konta czytelnika w katalogu online.

Zakup i wdrożenie systemu HAN został sfinansowany w  ramach realizacji Projektu „Małopolska Biblioteka Cyfrowa w horyzoncie 21. wieku - stworzenie innowacyjnej platformy udostępniania regionalnych zasobów cyfrowych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie”

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.