Kody Legimi czekają

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie poza dostępem do książek tradycyjnych, oferuje także szeroki dostęp do e-booków, w tym do platformy Legimi.

Trzydziestodniowy kod dostępu możesz uzyskać mailowo wysyłając prośbę na adres: legimi@rajska.info, w treści wpisując numer karty czytelnika. Na wiadomości czekamy od godziny 20:00 ostatniego dnia każdego miesiąca. Kody rozsyłane są od pierwszego dnia roboczego kolejnego miesiąca.


UWAGA! Numer karty czytelnika znajdziesz na karcie bibliotecznej lub w wiadomości, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę w chwili rejestracji. Jeżeli nie możesz znaleźć numeru karty czytelnika, w celu weryfikacji podaj w mailu swoją datę urodzenia. Prośba o kod powinna być wysyłana z adresu mailowego podanego przy zapisie do Biblioteki jako adres kontaktowy.

Liczba kodów ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Instrukcja logowania:

  • załóż darmowe konto lub zaloguj się na stronie www.legimi.pl/rajska
  • aktywuj otrzymany kod. Aktywacja musi nastapić w miesiącu, w którym kod został pobrany
  • pobierz bezpłatną aplikację legimi.max na 2 urządzenia
  • czytaj przez 30 dni od momentu aktywacji kodu

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej napisz: support@legimi.com

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.