Kody do IbukLibra

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie poza dostępem do książek tradycyjnych, oferuje także szeroki dostęp do e-booków.

Każdy zarejestrowany czytelnik Biblioteki może otrzymać bezterminowy, aktywacyjny kod do platformy Ibuk.Libra. Kod  otrzymasz drogą mailową pisząc na adres: ibuklibra@rajska.info podając: Imię, Nazwisko oraz swój numer karty czytelnika. Prosimy by prośby o kod wysyłać z adresu mailowego podanego przy zapisie do Biblioteki jako adres kontaktowy. Jeśli adres mailowy się zmienił prosimy o zaznaczenie w treści maila, że adres mailowy do korespondencji ulega zmianie.

Osoby, których konto pozostawało nieaktywne powyżej 1 roku, przed otrzymaniem kodu, prosimy o potwierdzenie danych osobowych podanych przy rejestracji. Ich zgodność można sprawdzić logując się na swoje konto czytelnika https://katalog.rajska.info/catalog 

Informację o ich poprawności lub ewentualnych zmianach, zwłaszcza jeśli dotyczą adresu (zamieszkania i zameldowania) należy przesłać na adres: ibuklibra@rajska.info

Pomoc w korzystaniu z IBUK Libra:
Dołącz do IBUK Libra - rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN
Funkcje platformy IBUK Libra
Osobista półka myIBUK

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.