Koduj_Pro

Z przyjemnością chcemy poinformować, że Biblioteka przedłużyła współpracę z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Soft Power sp. z o.o. i ponownie może zaprosić czytelników do wzięcia udziału w projekcie Koduj_Pro.

Projekt jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w programowaniu. Wystarczy założyć bezpłatne konto na platformie Liga Niezwykłych Umysłów i napisać do nas na adres: lnu@rajska.info, podając swój numer karty bibliotecznej, a my udostępnimy (również bezpłatny!) czasowy, 21-dniowy dostęp do podstawowych kursów Pythona oraz języka SQL, a także pomożemy w razie napotkanych trudności. Więcej szczegółów tutaj.

Dysponujemy dwiema licencjami, które będziemy przekazywać kolejnym czytelnikom, o ewentualnym czasie oczekiwania poinformujemy mailowo zgłaszającą się osobę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, czy to coś dla Was, wypróbujcie nasze demo, które znajdziecie tutaj

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.