Jeszcze do końca grudnia można korzystać z Ebookpoint BIBLIO

Czas świąteczny, zwłaszcza gdy już przeminie szał przygotowań, to dobry moment na chwilę z książką. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą multimedialnej biblioteki cyfrowej ebookpoint BIBLIO, którą możecie testować jeszcze do końca grudnia.

Coś dla siebie znajdą tu zarówno wielbiciele dobrej literatury, którzy pragną zaznajomić się z nowymi polskimi twórcami, jak i Ci którzy wolą sięgać po uznanych twórców.

 Jest też ogromny wybór literatury zagranicznej, chociażby rewelacyjnego angielskiego popularyzatora nauki Billa Brysona, a dla poszukujących lżejszej rozrywki, na przykład o tematyce świątecznej ebookpoint Biblio proponuje zagadki kryminalne i komedie.

Jest też szeroka oferta dla najmłodszych oczywiście nie tylko o tematyce świątecznej.

Jeśli  w czasie świąt zdecydowaliście się na  pracę nad sobą to  możecie skorzystać z dostępnych na ebookpoint Biblio poradników lub skorzystać z oferty kursów video.

 

 

 

 

 

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.