07.06.2023 godz. 17:00

Instrukcja obsługi nastolatka - warsztaty dla rodziców

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na warsztaty dla rodziców „Instrukcja obsługi nastolatka”, które odbędą się 7 czerwca, o godz. 17.00 w Wypożyczalni i Pracowni dla Dzieci.

Dwie wolontariuszki planują podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym. Bliskie jest im szerzenie pozytywnych i opartych na wzajemnym szacunku relacji pomiędzy dziećmi i ich opiekunami. Panują przekazać współczesne teorie pedagogiczne, ale także konkretne narzędzia do budowania satysfakcjonujących kontaktów ze swoimi nastoletnimi dziećmi.

Joanna Malisz-Swęd Pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, nauczycielka języka polskiego z dziesięcioletnim stażem pracy z dziećmi i rodzicami w szkołach i poradniach. Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz członkini Positive Discpline Association (PDA). Na co dzień prowadzi szkolenia, warsztaty, webinary dla rodziców i nauczycieli oraz konsultacje indywidualne, rozwiązując problemy wychowawcze w rodzinach oraz dając narzędzia do budowania dobrych, pełnych szacunku i miłości relacji między dziećmi i rodzicami.

Monika Pietruszka Pedagog, terapeuta pedagogiczny, Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, członkini Positive Discpline Association (PDA). 12 lat doświadczeń w edukacji. Towarzyszy rodzicom i nauczycielom w zmianie swojego podejścia do wychowania i relacji z dziećmi na bardziej satysfakcjonujące i skuteczne.

Zapisy: tel. (12) 37-52-256

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.