Historyczne ogrody Małopolski

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na wystawę fotografii uczestników projektu „Historyczne ogrody Małopolski”.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy zdjęć przygotowanej przez uczestników projektu "Historyczne ogrody Małopolski w naszej pamięci i fotografii", którą można oglądać w Wypożyczalni Głównej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasze zaproszenie i przesłały swoje prace. Na wystawę wpłynęło ok. 180 zdjęć spełniających wymogi regulaminowe, wybór był trudny, głównie z powodu limitu umieszczonych na wystawie fotografii.

Wystawa będzie prezentowana w WBP w Krakowie do końca lutego 2021, a po tym terminie - również w innych bibliotekach Województwa Małopolskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Partnerstwo dla Książki

Miejsce ekspozycji: Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie

Termin ekspozycji: 23.12.2020 – 28.02.2021

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.