30.07.2020 godz. 10:00

„Hello kids!” – spotkania online z językiem angielskim dla dzieci

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na wakacyjne spotkania w języku angielskim dla początkujących w wieku od 8 do 11 lat. Zajęcia prowadzone będą zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Dzieci biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  • Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie,
  • Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  • Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki / głośniki (najczęściej są już na wyposażeniu komputera / laptopa).  Opcjonalnie można używać smartfona/tabletu,
  • Zainstalowaną aplikację Zoom,
  • Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (czwartki): 23, 30 lipca 2020; 6, 13, 20, 27 sierpnia 2020

Godzina: 10.00-11.00

Zapisy: Formularz zapisu

Kontakt:

tel. 12 37-52-256
e-mail: dzieci@rajska.info

Prowadząca: Julia Naumiuk (praktykantka UJ)

Julia jest osobą pracowitą, ambitną i sumienną, co pozwoliło jej w tamtym roku akademickim uzyskać najwyższą średnią spośród wszystkich studentów polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W liceum działała w Bialskim Centrum Kultury, gdzie organizowała z rówieśnikami spotkania dotyczące literatury, wieczory poetyckie i dyskusyjne. Płynnie posługuje się językiem angielskim. Obecnie skupia się na nauce języka francuskiego.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich.pdf

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.