Flipster®, nowy sposób dostępu do zdigitalizowanych czasopism

Miło nam poinformować, że w ramach współpracy  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie z firmą EBSCO od 1 czerwca nasi użytkownicy uzyskali dostęp do swoich ulubionych, zdigitalizowanych czasopism za pomocą rozwiązania Flipster® od EBSCO Information Services. Flipster jest serwisem czasopism, który umożliwia użytkownikom przeglądanie cyfrowych wersji najnowszych wydań popularnych  światowych czasopism ( blisko 1300 tytułów) z takich dziedzin, jak: art & design, business, comics&graphic novels, fashion, history, home & garden, lifestyle, sports, science& technology, travel, hobbies, DIY.

Dzięki Flipsterowi czytelnicy mają możliwość dostępu do treści czasopism w bibliotece lub zdalnie. Czasopisma mogą być pobierane na telefony i tablety z systemem Android™, telefony i tablety Apple® oraz tablety Kindle Fire do czytania w trybie offline w dowolnym miejscu i czasie.

Zasób dostępny jest pod adresem: http://extranet.rajska.info/han/ebsco-flipster

Aby skorzystać z  bazy Flipster należy w okno  logowania wpisać  numer  karty czytelnika oraz hasło używane do zalogowania się do swojego konta czytelnika w katalogu online

Więcej bazach dostęnych w Bibliotece znajdziecie TUTAJ

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.