Erasmus+ w Bibliotece

Czy wiecie, że nasza biblioteka jest wspierana przez program Erasmus+?

Od 2022 roku realizujemy akredytowane projekty w sektorze „Edukacja dorosłych” programu Erasmus+. „Akredytowane” oznacza, że mamy stabilność finansowania do końca trwającej perspektywy finansowej, czyli do 2027 roku. W 2021 roku przedstawiliśmy wieloletnią koncepcję naszego rozwoju, tak zwany „plan Erasmusa”. Otrzymał on akredytację, dzięki czemu możemy go wdrażać w kolejnych, rocznych projektach.

Projekty polegają na organizowaniu „mobilności”, czyli specjalnych wyjazdów, podczas których nasi pracownicy zdobywają nowe umiejętności, dzielą się wiedzą i mogą się zainspirować doświadczeniem innych europejskich instytucji.

Dzięki temu, po powrocie do Krakowa, mogą zrealizować nowe, ciekawe działania – i rozszerzyć ofertę naszej biblioteki o nowe produkty, usługi, wydarzenia dla osób dorosłych.

Więcej informacji o projektach Erasmusa znajdziecie na specjalnym blogu:

https://projektyeuropejskie.rajska.info/

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.