Bułgaria oczami Polaków

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Bułgarski Instytut Kultury, Honorowy Konsulat Republiki Bułgarii w Krakowie, krakowska filia Szkoły Bułgarskiej im. Dory Gabe oraz zapraszają na wystawę „Bułgaria oczami Polaków”.

"Bułgaria oczami Polaków” stanowi prezentację najlepszych fotografii uczestników konkursu pt. "Moja bułgarska podróż". Zdjęcia przedstawiają atrakcje przyrodnicze i kulturowe Bułgarii docenione przez Polaków w ostatnim sezonie turystycznym. Na fotografiach wybranych na wystawę można zobaczyć imponujące zabytki architektury z okresu starożytności, średniowiecza, renesansu, krajobrazy górskie i morskie.

Konkurs odbył się już po raz szósty z rzędu, a jego organizatorami są Bułgarski Instytut Kultury we współpracy z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Bułgarii.

Miejsce ekspozycji: II piętro (prawe skrzydło)

Termin ekspozycji: 17.05.2022 – 3.07.2022

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.