01.03.2024 godz. 12:30

Biblioteka, tu wszystko gra!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty "Biblioteka, tu wszystko gra!", które odbędą się w ramach Festiwalu i Targów Gier Planszowych BookGame w Krakowie.

1 marca, godz. 12.30 - 14.30

Sala Budapeszt A

Czy gry planszowe mogą przyciągnąć do biblioteki nowych użytkowników ? Podczas warsztatów udowodnimy, że tak. Pokażę jak zacząć przygodę z grami planszowymi, jakie gry sprawdzą się w bibliotece, gdzie ich szukać i jak zorganizować ich wypożyczanie. Podczas warsztatów pokaże jak za pomocą gier planszowych promować czytelnictwo i tworzyć ciekawe wydarzenia tematyczne dla mieszkańców.

Paweł Dobrzelecki - bibliotekarz, animator, trener, ukończył IBiIN na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie w kulturze na Uniwersytecie Ekonomicznym, jestem absolwentem Szkoły Trenerów STOP. Zawodowo związany jest z Biblioteką Publiczną w Zabrzu, w której przeszedł przez wszystkie szczeble bibliotecznej hierarchii - obecnie piastuje stanowisko zastępcy dyrektora.

Zajmuje się pisaniem wniosków, jest koordynatorem oraz inicjatorem projektów, szczególnie lubi te dotyczące czytelnictwa dzieci. Miłośnik alternatywnych form edukacji, oraz wykorzystania gier, oraz klocków w bibliotece. Jest Ambasadorem Stowarzyszenia LABiB, członkiem ZG SBP, był Ogólnopolskim Bibliotekarzem roku 2018 oraz podwójnym stypendystą MKiDN w dziedzinie upowszechniania kultury.

Formularz zapisu

Kiedy: 1 marca, godz. 12.30

Gdzie: Kraków, ul. Galicyjska 9, sala Budapeszt A

Uwaga: W celu wejścia na teren Festiwalu i Targów Gier Planszowych BookGame w Krakowie należy pobrać bezpłatny bilet branżowy TUTAJ

Więcej informacji: (12) 37-52-237

 

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.