Biblioteka dla każdego. Rajska w plenerze

Cześć! Hello! Здравствуйте!

Zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki na Rajskim Stoisku w Plenerze! W każdą sobotę sierpnia będziemy mieli okazję spotkać się w Strefie Błonia (al. 3 maja 55) między 13:00 a 19:00.

Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa cykl spotkań zachęcających do podróży po świecie bez wyjazdu z Krakowa, do poznawania nowych kultur oraz do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów! Wśród zaplanowanych atrakcji znajdują się między innymi:

- warsztaty sadzenia i rozpoznawania kwiatów i ziół z różnych zakątków świata

- warsztaty podróżnicze

- warsztaty dotyczące baśni i legend z różnych kontynentów

- spotkanie z Pauliną Mikułą

- Lotna Czytelnia

Stoisko plenerowe organizujemy w ramach projektu Biblioteka dla każdego.  Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury - modelowe rozwiązania polskie i norweskie, który Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie realizuje wspólnie z Biblioteką Gdynia, Bergen Offentlige Bibliotek oraz Miejską Biblioteką Publiczna w Łodzi - Liderem projektu. Kwota dofinansowania tego przedsięwzięcia to prawie 275 tysięcy euro w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz budżetu państwa.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.