Biblioteka dla każdego. Lekcje języka polskiego

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie organizuje  bezpłatne zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców - grupa początkująca.

Zajęcia, prowadzone przez renomowaną szkołę językową, obejmują 20 spotkań 60. minutowych. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach dopołudniowych, w budynku WBP w Krakowie (ul. Rajska 1).

Zajęcia realizowane w ramach projektu pn. „Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury - modelowe rozwiązania polskie i norweskie.", realizowanego w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru
Gospodarczego oraz budżetu państwa.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.