09.09.2020 godz. 14:00

All right - spotkania online z językiem angielskim dla seniorów

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza seniorów na bezpłatne spotkania online z językiem angielskim na poziomie podstawowym.

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw. W trakcie spotkań uczestnicy nauczą się przydatnych zwrotów związanych z życiem codziennym.

Zajęcia odbędą się zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  • Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie,
  • Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  • Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki; (mogą być wbudowane w laptopa),
  • Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (środy): 9, 16, 23, 30 września 2020 r.

Godzina: 14.00-15.30

Zapisy: Formularz zapisu

Prowadząca: Julia Gniewek (praktykantka z WBP w Krakowie)

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Zamknij

W tym serwisie internetowym używane są pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu, do celów statystycznych i/lub reklamowych. Poprzez odpowiednie ustawienie przeglądarki przy pomocy której korzystasz z tego serwisu internetowego możesz blokować lub zezwalać na zapisanie plików cookies w urządzeniu w którym przeglądasz serwis internetowy.